3.4. Mājsaimniecības budžets

Datu avots: LR CSP

2007200820092010201120122013201420152016
Mājsaimniecību vidējais lielums2.382.392.352.402.362.332.272.232.292.29

Datu avots: LR CSP

20042005 2006200720082009201020112012201320142015
Vidēji uz vienu mājsaimniecību471.44623.90680.42946.911004.88837.67794.91807.75861.66961.491080.841155.60
Vidēji uz vienu mājsaimniecības locekli189.01248.62281.52402.06437.00368.06348.78357.67387.56431.90472.88508.70
Vidēji uz vienu ekvivalento patērētāju282.88375.64419.32601.53648.59539.90516.42526.07570.09634.54705.24756.26

Datu avots: LR CSP

Ienākumi no algotā darbaPašnodarbināto ienākumiIenākumi no īpašumaSaņemtie transferti
72.43.92.023.0

Datu avots: LR CSP

201020112012201320142015
Apģērbi un apavi6.76.15.26.36.27.0
Mājoklis, ūdens, elektroenerģija, gāze un cits kurināmais16.016.718.117.416.715.8
Mājokļa iekārta, mājturības piederumi un mājas uzkopšana4.54.54.14.05.04.9
Veselība6.16.35.76.56.46.6
Transports11.811.613.312.611.312.5
Sakari4.84.94.74.34.34.3
Atpūta un kultūra8.08.17.57.69.48.5
Izglītība2.01.82.21.62.01.6
Restorāni, kafejnīcas, viesnīcas5.05.46.15.56.06.2
Dažādas preces un pakalpojumi7.16.25.45.75.66.1
Pārtika un bezalkoholiskie dzērieni24.525.224.625.224.123.3
Alkoholiskie dzērieni, tabaka3.43.23.13.33.03.3

Datu avots: LR CSP

2011 20122013201420152016
Vidējais bērnu skaits mājsaimniecībā0.40.40.30.40.40.4
Mājsaimniecība, kas sastāv no 1 pieaugušā ar bērniem 3.73.53.83.63.34.0
Mājsaimniecību, kas sastāv no 1 personas 32.232.733.234.532.132.6

Datu avots: LR CSP

20052006200720082009201020112012201320142015
Ienākumi no algotā darba77.676.680.978.371.666.76870.472.071.372.4
Pašnodarbināto ienākumi5.35.13.73.02.33.34.24.23.34.13.9
Ienākumi no īpašuma0.90.31.01.70.90.41.21.11.51.72.0
Saņemtie transferti17.819.115.818.526.831.728.426.424.624.323.0
Rīcībā esošo ienākumu samazinošie izdevumi -1.6-1.3-1.5-1.5-1.6-2.1-1.7-2.2-1.4-1.4-1.2

Datu avots: LR CSP

2007 200820092010201120122013201420152016
Mājsaimniecību skaits290.9287.7287.8276.1274.7275.0279.6284.5275.6274.7